Život v plnom zdraví

TERAPIA METÓDOU RUŠ

Moderná, praktická, logická a účinná metóda, ktorá rieši Váš problém – dôsledok v jeho príčine.

ČO RIEŠI METÓDA RUŠ

Akýkoľvek Vás vzťah, akékoľvek starosti, obavy, strachy, fóbie; aj sociálnu fóbiu, úzkosti, ľútosť, smútky, depresiu, stres, zlosť, nenávisť, hnev, žiarlivosť, závisť, prežitý šok, pocit samoty, nelásky, odlúčenie, pocit vyhorenia, strach zo smrti, strach z utrpenia a z bolesti, myšlienky na samovraždu, alergie, traumu z rozvodu i z rozchodu – či už k nemu došlo, alebo ešte nie, z potratu, z úmrtia blízkeho človeka, aj milovaného zvieratka a akékoľvek zdravotné problémy.

Viac informácii o metóde nájdete na stránke: www.metodarus.sk


PRIEBEH SEDENIA

Terapeut Vás intenzívne VEDIE a VY SAMI si nachádzate príčiny, spracujete ich a skontrolujete ich.

Je potrebné vracať sa do situácií v príčine a spracovať ich tam. Nejde však o žiadnu hypnózu alebo o niečo podobné – celý čas ste pri plnom vedomí, len máte zatvorené oči, aby ste si vedeli lepšie „vybavovať“ situácie a pocity.

Po spracovaní skontrolujeme vyriešenie súčasného problému. V prípade, že to neprejde kontrolou, môže sa stať, že sa nenašla tá správna príčina alebo daný problém má viacero príčin. V tom prípade sa vyššie uvedený proces opakuje až do vyriešenia problému.


AKO SA PRIPRAVIŤ

BYŤ NA 100 % ROZHODNUTÝ(Á),

že si problém chcete vyriešiť.

VEDIEŤ, ČO CHCETE DOSIAHNUŤ

v súvislosti s problémom, ktorý chcete riešiť. Je potrebné rozhodnúť sa pre niečo.

Napr. Som zdravý/á, Mám plne zdravie, Mám zdravú/ý/é… (pridajte končatinu alebo orgán), Všetko v mojom tele funguje tak ako má, Viem chodiť, Mám krásne a zdravé vlasy, Vidím skvele…

AKTÍVNE SPOLUPRÁCOVAŤ

Byť 100% otvorený(á) a úprimný(á) voči sebe aj voči terapeutovi. Iba to, s čím sa VY zdôveríte, môže byť následne spracované a už Vás to nemusí nikdy trápiť. Ak zatajíte dôležitú informáciu, môže to mať ZÁSADNÝ VPLYV na výsledok terapie. Nemusíte sa obávať. Akékoľvek informácie, ktoré sa terapeut dozvie od VÁS, zostávajú úplne DÔVERNÉ.


CHCEM TERAPIU

Choroba nie je prejav na psychickej úrovni, ale už fyzický problém, to znamená, že problém na fyzickej úrovni sa spracováva zložitejším spôsobom. Pri zdravotnom probléme je potrebné venovať sa nielen samotnej chorobe, ale všetkému, čo s tým súvisí. Začína sa najprv základnými vzťahmi (ktoré sú základ pre výsledok), a následne doriešiť, čo všetko z daným zdravotným problémom súvisi. Odporúča sa absolvovať 6 terapií, ktoré zahŕňajú kompletnú starostlivosť a uzdravenie danej časti tela.

Ak chcete vyriešiť iba svoj daný problém/problémy, odporúčam individuálnu terapiu.

OBJEDNAŤ SA

Objednať sa dá buď telefonicky, alebo e-mailom. Objednáva sa len na prvú terapiu. Po terapii sa nastaví individuálny plán, pre daného klienta. Odporúčam absolvovať každý týždeň jedno sedenie, kde sa postupne odbúra všetko, čo vyvolalo daný zdravotný problém.

VYHRADIŤ SI ČAS

  • jedno sedenie môže trvať 2 až 4 hodiny
  • termín terapie je od pondelka do piatka
  • čas terapie je 9:00 – 13:00 hod alebo 14:00 – 18:00 hod
  • počas víkendov a sviatkov je príplatok 20 € za jedno sedenie
  • odporúča sa absolvovať jedno sedenie týždenne

PRÍSŤ NA STRETNUTIE

Miesto terapie je v KOŠICIACH.

Prvé sedenie sa odporúča osobné. Ďalšie prípadne sedenie môžu byť absolvované on-line cez Skype. Vykonáva sa to len pri výnimočných prípadoch, nenahrádza to však plnohodnotnú terapiu.

CELKOVÁ SUMA

  • Platba za jedno sedenie je 120 €.
  • Platba za šesť sedení je 600 €.
    Sedenia je možné absolvovať do 8 týždňov od prvej objednanej terapie. Kupón si môžete vyzdvihnúť osobne po absolvovaní prvej terapie.
Kupón „Život v plnom zdraví“

SPÔSOB PLATBY

Platba je možná po ukončení terapie alebo pre vystavenie faktúry vopred vyplňte formulár nižšie. Faktúru s údajmi dostanete obratom na Váš e-mail. Po pripísaní čiastky na môj účet sa Vám ozvem najneskôr do 24 hod na účely dohodnutia termínu sedenia. Prosím, berte na vedomie, že bankový prevod môže trvať až 2 dni.


GARANCIA KVALITY

CERTIFIKÁT TERAPEUTA METÓDY RUŠ

Sedenie vykonáva terapeut certifikovaný metódou RUŠ. Po uplynutí platnosti certifikátu bude terapeut priebežne znovu testovaný autorom metódy a po úspešnom dokončení recertifikácie bude platnosť certifikátu predĺžená. To zaisťuje, že terapeuti neustále pracujú na sebe a vyvíjajú sa.


ĎALŠIE OTÁZKY

Máte otázky? Opýtajte sa ma, čo chcete, nezáväzne a zadarmo.


ODPORÚČANIE KNIHY

METODA RUŠ ALEB JÁ TO MÁM JINAK

Kniha autora Metódy RUŠ Karla Nejedlého.