Život v plnom zdraví

TERAPIA METÓDOU RUŠ

Moderná, praktická, logická a účinná metóda, ktorá rieši Váš problém – dôsledok v jeho príčine.

ČO RIEŠI METÓDA RUŠ

Akýkoľvek Vás vzťah, akékoľvek starosti, obavy, strachy, fóbie; aj sociálnu fóbiu, úzkosti, ľútosť, smútky, depresiu, stres, zlosť, nenávisť, hnev, žiarlivosť, závisť, prežitý šok, pocit samoty, nelásky, odlúčenie, pocit vyhorenia, strach zo smrti, strach z utrpenia a z bolesti, myšlienky na samovraždu, alergie, traumu z rozvodu i z rozchodu – či už k nemu došlo, alebo ešte nie, z potratu, z úmrtia blízkeho človeka, aj milovaného zvieratka a akékoľvek zdravotné problémy.

Viac informácii o metóde nájdete na stránke: www.metodarus.sk


PRIEBEH SEDENIA

Terapeut Metódy RUŠ Vás intenzívne VEDIE a VY SAMI si nachádzate príčiny, spracujete ich a skontrolujete ich.

Je potrebné vracať sa do situácií v príčine a spracovať ich tam. Nejde však o žiadnu hypnózu alebo o niečo podobné – celý čas ste pri plnom vedomí, len máte zatvorené oči, aby ste si vedeli lepšie „vybavovať“ situácie a pocity.

Po spracovaní skontrolujeme vyriešenie súčasného problému. V prípade, že to neprejde kontrolou, môže sa stať, že sa nenašla tá správna príčina alebo daný problém má viacero príčin. V tom prípade sa vyššie uvedený proces opakuje až do vyriešenia problému.


AKO SA PRIPRAVIŤ

BYŤ NA 100 % ROZHODNUTÝ(Á),

že si problém chcete vyriešiť.

VEDIEŤ, ČO CHCETE DOSIAHNUŤ

v súvislosti s problémom, ktorý chcete riešiť. Je potrebné rozhodnúť sa pre niečo.

Napr. Som zdravý/á, Mám plne zdravie, Mám zdravú/ý/é… (pridajte končatinu alebo orgán), Všetko v mojom tele funguje tak ako má, Viem chodiť, Mám krásne a zdravé vlasy, Vidím skvele…

AKTÍVNE SPOLUPRÁCOVAŤ

Byť 100% otvorený(á) a úprimný(á) voči sebe aj voči terapeutovi. Iba to, s čím sa VY zdôveríte, môže byť následne spracované a už Vás to nemusí nikdy trápiť. Ak zatajíte dôležitú informáciu, môže to mať ZÁSADNÝ VPLYV na výsledok terapie. Nemusíte sa obávať. Akékoľvek informácie, ktoré sa terapeut dozvie od VÁS, zostávajú úplne DÔVERNÉ.


OPATRENIE PRED KORONAVÍRUSOM

Obmedzila som osobný kontakt z dôvodu opatrení na Slovensku, ale rozhodla som sa pracovať on-line. Nemusíte sa báť nákazy a nemusíte nikam cestovať. Sedenie môže absolvovať v pohodlí domova, kdekoľvek na svete.

PROGRAM ŽIVOT V PLNOM ZDRAVÍ

Choroba nie je prejav na psychickej úrovni, ale už fyzický problém, to znamená, že problém na fyzickej úrovni sa spracováva zložitejším spôsobom. Pri zdravotnom probléme je potrebné venovať sa nielen samotnej chorobe, ale všetkému, čo s tým súvisí. Začína sa najprv základnými vzťahmi (ktoré sú základ pre výsledok), a následne doriešiť, čo všetko z daným zdravotným problémom súvisí. Odporúčam absolvovať 6 konzultácii (záleží to aj na konkrétnom klientovi), ktoré zahŕňajú kompletnú starostlivosť a uzdravenie danej časti tela.

Ak chcete vyriešiť iba svoj daný problém/problémy, odporúčam individuálnu terapiu.

VYHRAĎTE SI ČAS

 • jedno sedenie môže trvať 2 až 4 hodiny
 • termín sedenia je od pondelka do piatka
 • čas sedenia je 9:00 – 13:00 hod alebo 14:00 – 18:00 hod
 • počas víkendov a sviatkov je príplatok 20 € za jedno sedenie
 • odporúča sa absolvovať jedno sedenie týždenne

OBJEDNAJTE SA

Objednať sa dá buď telefonicky, alebo e-mailom. Objednáva sa len na prvé sedenie. Po sedení sa nastaví individuálny plán, pre daného klienta. Odporúčam absolvovať každý týždeň jedno sedenie, kde sa postupne odbúra všetko, čo vyvolalo daný zdravotný problém.

CENA ZA SEDENIE

AKCIOVÁ CENA!!!

Cena v dobe pandémie COVID-19 za on-line sedenie: 80€!

Ak absolvujete 5 sedenia do 2 mesiacov, 6 sedenie máte za ZADARMO!

 • Cena za jedno OSOBNÉ sedenie je 120 €
 • Cena pre deti do 18 rokov za jedno sedenie je 40€
 • V prípade finančnej tiesne sa vieme na cene dohodnúť

SPÔSOB PLATBY

Momentálne je možná platba len bankovým prevodom. Po dohodnutí termínu sedenia vám odošlem sms/email s údajmi na úhradu.

PRIPRAVTE SA ON-LINE

Čo je potrebné na on-line terapiu:

 • Osobný počítač, notebook, tablet, mobil s funkčnou kamerou a mikrofónom
 • Aplikáciu umožňujúcu video-hovor
 • Miestnosť, kde nebudete nikým rušený
 • Vodu a vreckovky
 • Byť pripojený/á v dohodnutý termín

Aplikácia, ktorú preferujem je Skype. Nemusíte nič inštalovať, v prípade že nemáte Skype. Nájdeme niečo vhodné aj pre Vás.


GARANCIA KVALITY

CERTIFIKÁT TERAPEUTA METÓDY RUŠ

Sedenie vykonáva terapeut certifikovaný metódou RUŠ. Po uplynutí platnosti certifikátu bude terapeut priebežne znovu testovaný autorom metódy a po úspešnom dokončení recertifikácie bude platnosť certifikátu predĺžená. To zaisťuje, že terapeuti neustále pracujú na sebe a vyvíjajú sa.


ĎALŠIE OTÁZKY

Máte ďalšie otázky? Opýtajte sa ma, nezáväzne a zadarmo. Konzultácia do 20 minút je zadarmo.


ODPORÚČANIE KNIHY

METODA RUŠ ALEB JÁ TO MÁM JINAK

„Ľudia stále hľadajú zázračnú pilulku na rôzne problémy. Nemusíš už hľadať. Skutočnosť je ďaleko jednoduchšia…“

Aj Vy sa chcete dozvedieť viac o tom, ako Metóda RUŠ funguje a prečo funguje? Odpoveď nájdete aj v knihe samotného autora Metódy RUŠ Karla Nejedlého.