Život s ľahkosťou

TERAPIA METÓDOU RUŠ

Moderná, praktická, logická a účinná metóda, ktorá rieši Váš problém – dôsledok v jeho príčine.

ČO RIEŠI METÓDA RUŠ

Akýkoľvek Vás vzťah, akékoľvek starosti, obavy, strachy, fóbie; aj sociálnu fóbiu, úzkosti, ľútosť, smútky, depresiu, stres, zlosť, nenávisť, hnev, žiarlivosť, závisť, prežitý šok, pocit samoty, nelásky, odlúčenie, pocit vyhorenia, strach zo smrti, strach z utrpenia a z bolesti, myšlienky na samovraždu, alergie, traumu z rozvodu i z rozchodu – či už k nemu došlo, alebo ešte nie, z potratu, z úmrtia blízkeho človeka, aj milovaného zvieratka a akékoľvek zdravotné problémy.

Viac informácii o metóde nájdete na stránke: www.metodarus.sk


PRIEBEH SEDENIA

Terapeut Vás intenzívne VEDIE a VY SAMI si nachádzate príčiny, spracujete ich a skontrolujete ich.

Je potrebné vracať sa do situácií v príčine a spracovať ich tam. Nejde však o žiadnu hypnózu alebo o niečo podobné – celý čas ste pri plnom vedomí, len máte zatvorené oči, aby ste si vedeli lepšie „vybavovať“ situácie a pocity.

Po spracovaní skontrolujeme vyriešenie súčasného problému. V prípade, že to neprejde kontrolou, môže sa stať, že sa nenašla tá správna príčina alebo daný problém má viacero príčin. V tom prípade sa vyššie uvedený proces opakuje až do vyriešenia problému.


AKO SA PRIPRAVIŤ

BYŤ NA 100 % ROZHODNUTÝ(Á),

že si problém chcete vyriešiť.

VEDIEŤ, ČO CHCETE DOSIAHNUŤ

v súvislosti s problémom, ktorý chcete riešiť. Je potrebné rozhodnúť sa pre niečo.

Napr. Žijem radostnejší život. Voľne dýcham. Mám uvoľnenú hlavu. Plynule rozprávam. Mám krásny vzťah s… (doplniť osobu). Mám úžasného partnera. Žijem v hojnosti. Mám veľa peňazí. Mám ideálnu prácu…

AKTÍVNE SPOLUPRÁCOVAŤ

Byť 100% otvorený(á) a úprimný(á) voči sebe aj voči terapeutovi. Iba to, s čím sa VY zdôveríte, môže byť následne spracované a už Vás to nemusí nikdy trápiť. Ak zatajíte dôležitú informáciu, môže to mať ZÁSADNÝ VPLYV na výsledok terapie. Nemusíte sa obávať. Akékoľvek informácie, ktoré sa terapeut dozvie od VÁS, zostávajú úplne DÔVERNÉ.


CHCEM TERAPIU

Na odstránenie obmedzenia v živote/akéhokoľvek Vášho problému (nie vážneho psychického alebo zdravotného problému) by mala stačiť jedna terapia. Ak počas terapie vznikne ďalšia príčina, ktorá bráni vyriešiť daný problém, je potrebné objednať sa na ďalšiu terapiu.

OBJEDNAŤ SA

Objednať sa môžete buď telefonicky, alebo e-mailom.

VYHRADIŤ SI ČAS

  • jedno sedenie môže trvať 2 až 4 hodiny
  • termín terapie je od pondelka do piatka
  • čas terapie je 9:00 – 13:00 hod alebo 14:00 – 18:00 hod
  • počas víkendov a sviatkov je príplatok 20 € za jedno sedenie

PRÍSŤ NA STRETNUTIE

Miesto terapie je v KOŠICIACH.

Prvé sedenie sa odporúča osobné. Ďalšie prípadne sedenie môžu byť absolvované on-line cez Skype. Vykonáva sa to len pri výnimočných prípadoch, nenahrádza to však plnohodnotnú terapiu.

CELKOVÁ SUMA

Platba za jedno sedenie je 120 €.

SPÔSOB PLATBY

Platba je možná po ukončení terapie alebo pre vystavenie faktúry vopred vyplňte formulár nižšie. Faktúru s údajmi dostanete obratom na Váš e-mail. Po pripísaní čiastky na môj účet sa Vám ozvem najneskôr do 24 hod na účely dohodnutia termínu sedenia. Prosím, berte na vedomie, že bankový prevod môže trvať až 2 dni.


GARANCIA KVALITY

CERTIFIKÁT TERAPEUTA METÓDY RUŠ

Sedenie vykonáva terapeut certifikovaný metódou RUŠ. Po uplynutí platnosti certifikátu bude terapeut priebežne znovu testovaný autorom metódy a po úspešnom dokončení recertifikácie bude platnosť certifikátu predĺžená. To zaisťuje, že terapeuti neustále pracujú na sebe a vyvíjajú sa.


ĎALŠIE OTÁZKY

Máte otázky? Opýtajte sa ma, čo chcete, nezáväzne a zadarmo.


ODPORÚČANIE KNIHY

METODA RUŠ ALEB JÁ TO MÁM JINAK

Kniha autora Metódy RUŠ Karla Nejedlého.