O mne

Vitajte na mojom webe Miluj život. Moje meno je Lenka a som rada, že ste ku mne zavítali a že Vám záleží na Vašom živote.

Miluj život je miesto, kde sa stretávajú ľudia, ktorí si tvoria svoje šťastie, ktorí si uvedomujú, že to, čo sa deje v ich živote, môžu zmeniť len oni a sú ochotní pre to aj niečo urobiť. Je to miesto pre tých, čo chcú žiť šťastne a spokojne, a práve tu nájdu návod ako na to.

Téme tvorby života a objaveniu svojej podstaty som sa začala zaoberať už v roku 2013, keď nastal prelom v mojom živote. Uvažovala som, čo bude ďalej s mojím životom. Objavila som Metódu RUŠ a v nej som našla všetko, čo som potrebovala. Už som nepotrebovala hľadať ďalej. Našla som praktický návod na život. Uvedomila som si, že to, čo sa deje v mojom živote, môžem zmeniť jedine ja sama. V roku 2016 som sa stala oficiálnou terapeutkou Metódy RUŠ, ktorou som až do dnes.

Na stránke nájdete odpovede na otázky: ako fungujeme, čo sú pocity v našom živote a prečo práve ony nám komplikujú život. Ďalej sa dozviete, odkiaľ sa vzali nepríjemne pocity a ako sa ich účinne a rýchlo zbaviť/odstrániť ich. Výsledkom toho je šťastný a plnohodnotný život so všetkým, čo prináša.

Rada sa s Vami podelím o svoje skúsenosti, či už osobné, alebo pracovné* a pomôžem Vám, aby ste svoj život začali milovať.

* Informácie o klientoch sú úplne dôverné. V žiadnom prípade nezverejňujem osobné informácie mojich klientov. Skúsenosti sa týkajú tvorby života, zámerov a fungovania človeka.