Štyri znaky, že ste si s partnerom súdení

Ak ide o lásku, ľudia veria, že na tomto svete má každý svoju spriaznenú dušu – teda človeka, ktorý sa narodil iba pre vás a vy pre neho.

Keď ste niekoho takého našli, našli ste svoju spriaznenú dušu a potom viete, aké je úžasné mať ideálneho človeka po svojom boku.

Veľa ľudí neustále hľadá, ale neuvedomujú si, že možno presne to, čo hľadajú, stojí priamo pred nimi.

Poznáme 4 znaky, podľa ktorých sa môžete presvedčiť, že tá vaša spriaznená duša je bližšie, než si myslíte.

1. Byť samým sebou stačí

Ak ste s tou správnou osobou, bude vás milovať takých akí ste, nie takých, ako by vás chcel/a mať.

Je potrebné si uvedomiť, že vo vzťahu je každý iný a každý má svoje nedostatky.

Keď vás váš partner prijíma takých, aký ste, a to aj s vašimi nedokonalosťami, verte, že vás skutočne miluje. Nemal by sa snažiť vás meniť a pretvárať podľa seba, ale naopak, rešpektovať vás.

2. Najlepší priatelia

Ste s vaším partnerom najlepší priatelia? Ak áno, tak to skutočne vyzerá tak, že ste stvorení jeden pre druhého.

Cítite slobodu v prejavení svojej bláznivej nálady alebo spolu dokážete robiť šialené veci? Ak opäť pritakávate, môžete si byť istý, že ste si skutočne vybrali správne, pretože najlepšie vzťahy sú založené na priateľstve a rešpekte.

Byť priateľmi vám umožní robiť veci spoločne ako tím, ktorý drží spolu. Umožní vám to spoznať sa navzájom a učiť sa jeden od druhého.

V neposlednom rade si neviete predstaviť, že by ste sa rozišli a stratili tak nie len partnera, ale aj najlepšieho priateľa.

3. Malá alebo žiadna dráma

Dokonca aj v tých najideálnejších vzťahoch prebieha výmena názorov. Malé hádky a nezhody sú normálne, aj keď ste stvorení jeden pre druhého.

To, že ste so svojou spriaznenou dušou neznamená, že vo vzťahu nenastanú rôzne rozbroje a nedorozumenia. No treba byť fér jeden voči druhému, trpezlivo si navzájom načúvať a neváhať ospravedlniť sa, či priznať si chybu.

Veľké hádky a dramatické argumentácie sú pomyselnou stopkou pre dlhodobé a plnohodnotné vzťahy.

Ak ste s tým správnym človekom, tak pocit, že súperíte s človekom, ktorého milujete, vás prirodzene prinúti zamyslieť sa a daný problém rýchlo vyriešiť.

4. Nevieme si bez nich predstaviť život

Ak dôjdete do tohto bodu vášho vzťahu, môžete si byť do značnej miery istý, že vy a váš partner ste stvorení jeden pre druhého.

Pri stretnutí s tým pravým (s tou pravou) je dôležité si uvedomiť, že ste obaja naladení na jednu vlnu a že je to jediná vlna, na ktorej by ste chceli byť.

Inými slovami, smejete sa na rovnakých vtipoch, dokončujete vetu toho druhého, zbožňujete všetko na tom druhom = nevedeli by ste žiť jeden bez druhého.

About the author

Lenka Triščíková je oficiálnou terapeutkou Metódy RUŠ. Venuje sa odhaleniu vlastnej podstaty a tvorby svojho života. Všetky poznatky zdieľa na svojom webe Miluj život. Miluje svoj život, svoju prácu, svojho partnera a svoju rodinu. Momentálne žije v Košiciach.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *