Raw vegan bezlepkové torty

RAW torty sa stali môj koníček a ponúkam ich teraz aj na objednávku. Uvidíte, ako vám zdravá dobrotka zachutí a stane sa súčasťou vášho života. Vychutnajte si ju spolu s vašími blízkymi.

Prečo RAW VEGAN BEZLEPKOVÁ torta

Žiadne z použitých surovín neprešli tepelnou úpravou a preto si zachovali všetky vitamíny a zdraviu prospešné látky, ktoré sa varením či pečením strácajú. RAW torty sa najbežnejšie využívajú pri rôznych intoleranciach alebo alegriach. Neobsahujú lepok (múku), laktózu (mliečne výrobky) ani živočíšne produkty (vajíčka). Je to aj pre tých, ktorí majú radi zdravý životný štýl.

Suroviny na výrobu torty

Torty vyrábam z kvalitných potravín, kde väčšina sú v BIO kvalite alebo kvalitné overené suroviny. Suroviny neobsahujú žiadne konzervanty, palmový olej ani cukor.

Najbežnejšie suroviny – orechy (kešu, mandle, lieskovce…), sušené ovocie (datle, hrozienka), stužovač (kokosový olej alebo kakaové maslo), sladidlo (agave, javorový sirup, kokosový sirup…), kakao (karob), kokos, ovocie (jahody, maliny, čučoriedky…), vanilka, škorica…

Na objednávku Vám viem pripraviť Vašu RAW tortu podľa Vašich predstáv – RAW torta na mieru alebo si vyberiete z mojej ponuky. Vyrobím tortu na akúkoľvek príležitosť.

Dodanie do 3 dní. Osobný odber v Košiciach alebo vám to donesieme až domov (príplatok za dovoz – 4 € v rámci Košíc).