Raw vegan bezlepkové torty

RAW (nepečené) torty sa stali mojim koníčkom a teraz si ich u mňa môžete objednať. Táto zdravá pochúťka mi veľmi zachutila a dúfam, že aj Vám zachutí.

Prečo RAW VEGAN BEZLEPKOVÁ torta

Žiadne z použitých surovín neprešli tepelnou úpravou a preto si zachovali všetky vitamíny a zdraviu prospešné látky, ktoré sa varením či pečením strácajú. RAW torty sa najbežnejšie využívajú pri rôznych intoleranciach alebo alegriach. Neobsahujú lepok (múku), laktózu (z mliečnych výrobkoch) ani živočíšne produkty (vajíčka). Je to aj pre tých, ktorí majú radi zdravý životný štýl a radi skúšajú nové veci.

Suroviny na výrobu torty

Torty vyrábam z kvalitných potravín, kde väčšina sú v BIO kvalite alebo kvalitou overené suroviny. Suroviny neobsahujú žiadne konzervanty, palmový olej ani cukor.

Najbežnejšie suroviny – orechy (kešu, mandle, lieskovce…), sušené ovocie (datle, hrozienka), „stužovač“ (kokosový olej alebo kakaové maslo), sladidlo (agave, javorový sirup, kokosový sirup…), kakao alebo jeho náhrada: karob, kokos, ovocie (jahody, maliny, čučoriedky…), vanilka, škorica…

Na objednávku Vám viem pripraviť Vašu RAW tortu podľa Vašich predstáv – RAW torta na mieru alebo si vyberiete z mojej ponuky. Vyrobím tortu na akúkoľvek príležitosť.

Na výrobu torty potrebujem minimálne 3 dní. Na poslednú chvíľu neručím, že torta bude mať správny tvar a konzistenciu. Osobný odber je možný v Košiciach alebo vám to donesieme až domov. Príplatok za dovoz v rámci Košíc je – 5 €. Iné mestá a obce sú na osobnej dohode.