Pomoc pre Vás

Udržujte svoj vnútorný priestor čistý. Nenechávajte si v sebe nič, čo Vás trápi, ťaží alebo ťahá nadol. Len čo si svoje problémy priznáte, uľaví sa Vám, budete schopní emocionálne sa od nich oddeliť a začať ich konštruktívne riešiť. Ak chcete svoju situáciu zmeniť, neodkladajte to. Pomenujte to, čo Vám bráni spokojne žiť a poďme spoločne nájsť riešenie. Ak ste v ťažkej životnej situácii a neviete si rady, kedykoľvek sa na mňa obráťte a rada vám s Vaším problémom pomôžem.

Momentálna situácia na Slovensku je ťažká a treba sa k tomu postaviť zodpovedne, aby sme spoločnými silami všetko zvládli. Nie je ľahké byť neustále nad vecou, keď sa bojím o prácu, o svoje zdravie a o zdravie svojich najbližších… Nemusíte sa trápiť sami a preto pomôžem komukoľvek, kto potrebuje pomôcť v momentálnej situácii a to ZADARMO.

Pre tých, ktorý skúsenosť s Metódou RUŠ ešte nemali, si dohodneme konkrétny termín a konzultáciu cez Skype, alebo inú vhodnú aplikáciu. Pre tých, ktorý už skúsenosť s Metódou RUŠ mali, ma môžu kontaktovať telefonicky a rýchlo vyriešime to, s čím si neviete rady.

Konzultácia do 20 min. je úplne ZADARMO.