Osobná konzultácia

Poskytujem individuálne konzultácie – terapiu Metódou RUŠ.

Všetky služby si môžete pohodlne objednať on-line
a po prijatí Vašej objednávky sa dohodneme na termíne stretnutia.

PORADŇA

Máte otázky? Opýtajte sa ma, čo chcete, nezáväzne a zadarmo. Ak ste v ťažkej životnej situácii a neviete si rady, kedykoľvek sa na mňa obráťte s otázkou a ja Vám rada odpoviem.

ŽIVOT S ĽAHKOSŤOU

Život nie je len o trápeniach. Mali by sme ho žiť s ľahkosťou. Ak ste prežili vo svojom živote niečo, s čím sa neviete vyrovnať, máte prežitú traumu, prežívate pocit úzkosti, smútku, depresie, fóbiu, sociálnu fóbiu; alebo si neviete dať rady s niekým blízkym alebo vzdialeným, trápi Vás práca, financie alebo niečo iné, čo Vás zaťažuje, a nedarí sa Vám odpútať sa od toho? Tento program je pre Vás tou najlepšou voľbou. Začnite svoj život žiť s ľahkosťou.

IDEÁLNY ŠŤASTNÝ ŽIVOT

Kto by nechcel šťastný život? Šťastie môže byť pohoda, zdravie, pokoj, spokojnosť, harmónia… jednou vetou: „Kvalitný plnohodnotný život vo všetkých oblastiach.“ Šťastie je niečo, po čom každý prahne a chce to dosiahnuť. Všetko, čo teraz robíte, robíte preto, aby ste boli šťastní. Skúste sa zamyslieť, či to nie je tak. Tento program je pre tých z Vás, ktorí ste viac či menej spokojní so svojím životom a niečo len málo „škrípe“, alebo chcete svoj život skvalitniť, zlepšiť, žiť spokojne vo všetkých oblastiach života. Začnite konečne žiť svoj ideálny šťastný život.

ŽIVOT V PLNOM ZDRAVÍ

Bez zdravia nič nefunguje tak ako má. Choroba nám chce pripomenúť, aby sme sa zastavili a pozreli sa na svoj súčasný život. Je potrebné niečo vo svojom živote zmeniť. Je to znak toho, že niečo vo svojom živote nerobíme správne. Ak pochopíme, čo nám choroba chce povedať a zmeníme svoj vnútorný stav, choroba/zranenie sa začne rýchlejšie uzdravovať, priam až zázračne. Je to náročný proces, ale je to jediná cesta k skutočnému uzdraveniu.