Konzultácia

Poskytujem individuálne konzultácie Metódou RUŠ.

Kontaktujte ma a dohodneme si náš termín stretnutia.

Momentálne nie je možné poskytovať osobné, jedine
on-line konzultácie z dôvodu šírenia nákazy koronavírusom COVID-19!

Ale to nemôže zastaviť vašu túžbu zmeniť svoj život!

On-line konzultácie (Skype alebo iná vhodnú aplikáciu) poskytujem za zníženú cenu. Toto opatrenie bude platiť, až kým sa momentálna situácia na Slovensku nezlepší natoľko, že sa budeme môcť stretnúť aj osobne.

POMOC PRE VÁS

Máte otázky? Niečo vám nie je jasné? Máte malý problém ktorý vás trapy? Ak ste v ťažkej životnej situácii a neviete si rady, kedykoľvek sa na mňa obráťte a rada vám pomôžem.

ŽIVOT S ĽAHKOSŤOU

Život nie je len o trápeniach. Mali by sme ho žiť s ľahkosťou. Ak ste prežili vo svojom živote niečo, s čím sa neviete vyrovnať, máte prežitú traumu, prežívate pocit úzkosti, smútku, depresie, fóbiu, sociálnu fóbiu; alebo si neviete dať rady s niekým blízkym alebo vzdialeným, trápi Vás práca, financie alebo niečo iné, čo Vás zaťažuje, a nedarí sa Vám odpútať sa od toho? Tento program je pre Vás tou najlepšou voľbou. Začnite svoj život žiť s ľahkosťou.

IDEÁLNY ŠŤASTNÝ ŽIVOT

Kto by nechcel šťastný život? Šťastie môže byť pohoda, zdravie, pokoj, spokojnosť, harmónia… jednou vetou: „Kvalitný plnohodnotný život vo všetkých oblastiach.“ Šťastie je niečo, po čom každý prahne a chce to dosiahnuť. Všetko, čo teraz robíte, robíte preto, aby ste boli šťastní. Skúste sa zamyslieť, či to nie je tak. Tento program je pre tých z Vás, ktorí ste viac či menej spokojní so svojím životom a niečo len málo „škrípe“, alebo chcete svoj život skvalitniť, zlepšiť, žiť spokojne vo všetkých oblastiach života. Začnite konečne žiť svoj ideálny šťastný život.

ŽIVOT V PLNOM ZDRAVÍ

Bez zdravia nič nefunguje tak ako má. Choroba nám chce pripomenúť, aby sme sa zastavili a pozreli sa na svoj súčasný život. Je potrebné niečo vo svojom živote zmeniť. Je to znak toho, že niečo vo svojom živote nerobíme správne. Ak pochopíme, čo nám choroba chce povedať a zmeníme svoj vnútorný stav, choroba/zranenie sa začne rýchlejšie uzdravovať, priam až zázračne. Je to náročný proces, ale je to jediná cesta k skutočnému uzdraveniu.