Kniha

METODA RUŠ ANEB JÁ TO MÁM JINAK

„Ľudia stále hľadajú zázračnú pilulku na rôzne problémy. Nemusíš už hľadať. Skutočnosť je ďaleko jednoduchšia. Problémy si tvoríme sami, áno, my sami osobne, aj keď to väčšinou netušíme. V tejto knihe sa dozviete, ako to na tomto svete chodí, podľa akých zákonitostí vytvárame všetko to príjemné aj nepríjemné v našom živote, v našom osobnom vesmíre.

A potom si preberieme, ako to nepríjemné už vytvorené odstrániť a nasleduje potom prežívať už len to príjemné. A to všetko logicky, priehľadné, priamočiare, vecne, s jasnými a neokecatelnými výsledkom.

Táto kniha nehovorí, ako sa máte správať. Táto kniha vecne vysvetľuje, ako v sebe nájsť konkrétne negácie a ako ich navždy odstrániť. „

Citované v knihe autora metódy Karla Nejedlého metoda RUŠ aneb JÁ TO MÁM JINAK.

Kniha má niekoľko častí. Všeobecné rozprávanie o tom, ako fungujeme, odkiaľ sa berú nepríjemné pocity, ako vznikajú negatívne programy a ako ich poznáme. Nasleduje praktická časť, kde nájdete postup spracovania vzťahu a problému. Prehľadne aj podrobné krok za krokom. Nájdete tu kapitolu častých otázok a Karlove odpovede na ne. Ako bonus sa môžete tešiť na opis techniky splnenie priania, a tiež názor lekára, psychológa, psychiatra. Celá kniha je o príbehoch klientov a príklady z praxe, na ktorom lepšie pochopíte, čo sa vám snaží autor predať. A ak poznáte Karla osobne, tušíte, že nemôžu chýbať ani vtipy, ktoré k nemu neodmysliteľne patria.

Ukážka knihy v PDF na stiahnutie tu.

Prečo si knihu kúpiť? Pozrite si k nej referenciu.

K dostaniu je tretie upravené a rozšírené vydanie, má 424 strán, pevnú väzbu s prebalom, ofsetový papier, formát A5, ISBN 978-80-260-8965-0.

Cena knihy je 16 €.

Teraz v predaji aj anglická verzia!

THE RUŠ METHOD OR IT’S NOT MY CASE

Anglická verzia vyšla a bola pokrstená 18. júna 2019, má názov The RUŠ Method or IT’S NOT MY CASE, je prekladom tretieho rozšíreného a doplneného vydania českej knihy.

Má 398 strán, pevnú väzbu s prebalom, ofsetový papier, formát A5, ISBN 978-80-270-5780-1.

Preložila: Kateřina Hamplová.

Ukážka knihy v PDF na stiahnutie tu.

Cena knihy je 25 €.

Viac o knihe nájdete na stránke: www.jatomamjinak.cz